JASOPA

Montáž ocelových konstrukcí do průmyslových objektů, výrobních hal a skladů.

Společnost
JASOPA s.r.o.

byla založena v polovině roku 2019 po částečné restrukturalizaci firmy JABA MONTÁŽE s.r.o.

Firma JASOPA s.r.o. převzala většinu zakázek na montáž ocelových konstrukcí do průmyslových objektů, výrobních hal a skladů. Jedná se zejména o skladovací regály různých typů jak standardních, tak i technologicky složitějších, automatizovaných. Realizujeme zakázky nejen v České republice, ale i v zemích Evropské Unie jako Německo, Nizozemí, Belgie a ve Velké Británii.

Zakázku předem vykalkulujeme na základě informací od zákazníka a připravíme cenovou nabídku. Stavby provádíme od počátečního vyměření až po dokončovací práce našimi vlastními pracovníky a částečně i pomocí subdodavatelů (OSVČ). Připravujeme i veškerou dokumentaci pro naše pracovníky, aby odpovídala požadavkům místní legislativy a pro případné škody máme sjednáno pojištění odpovědnosti s limitem plnění 1,5 milionu EUR.

Zkušenosti

Máme mnohaleté zkušenosti s instalací řady regálových systémů, jakými jsou například:

 • Paletové regály
 • Satellite rails
 • Venkovní opláštěné regálové konstrukce, tzv. sila
 • Policové regály
 • Mezzaniny
 • Miniloady
 • Shuttle a multi shuttle systémy (s automatickými zakladači) 
Jasopa

Společnost JASOPA s.r.o. otevřela nové sídlo obou společností kde jsou nové kancelářské prostory i pro další firmy, ubytovací kapacity pro širokou veřejnost s možností snídaní a kavárnou. 

Naším cílem je poskytovat zákazníkům co možná nejkomplexnější a nejkvalitnější služby a tvořit příjemné a korektní prostředí pro naše pracovníky, aby mohli odvádět co nejlepší práci. Spolehlivost, kvalita a ochrana životního prostředí jsou naší prioritou.

Vybavení

Naši pracovníci jsou vybavováni veškerými pracovními ochrannými pomůckami a oblečením a kvalitním ručním a elektrickým nářadím značek Hilti či Milwaukee. Naši pracovníci také používají měřící přístroje značek Leica či Topcon.

Důležitým vybavením našich pracovníků jsou i automobily. Náš autopark postupně rozšiřujeme a obnovujeme. Vlastníme 9-místné dodávkové vozy a osobní automobily značek Renault, Ford, Citroen a další.

Mechanizaci (jeřáby, vysokozdvižné vozíky, plošiny a další manipulační techniku) v případě potřeby zajišťujeme v místě stavby. Spolupracujeme s nadnárodními společnostmi, které jsou schopné flexibilně zajistit potřebnou mechanizaci po celé Evropě.
Přepravní vozíky, přípravky a menší ocelové konstrukce potřebné pro stavbu si vyrábíme sami.

Zaměstnanci

Náš tým je tvořen pracovníky s dlouholetými zkušenostmi s montážemi regálových konstrukcí v České republice i v zahraničí. Tito pracovníci tvoří jádro každého týmu. K nim postupně hledáme a proškolujeme lidi nové a mladé, kteří se nebojí této náročné práce a zároveň mají možnost získat mnoho cenných znalostí a zkušeností. Zaměstnáváme okolo stovky pracovníků v 8-10 stabilních týmech.

Dodržování pravidel bezpečnosti práce, snaha naučit se novou práci, spolehlivost a pečlivost jsou naše nejdůležitější požadavky.

Školení a certifikace

Naše zaměstnance i subdodavatele pravidelně proškolujeme tak, aby měli nejaktuálnější informace týkající se bezpečnosti práce a činností, které vykonávají. Úvodní a opakovaná školení jsou prováděny v pravidelných časových intervalech. Samozřejmostí jsou i školení týkající se konkrétních staveb a místních požadavků. Tato školení probíhají vždy na začátku projektu a v místě stavby.

Nejčastější školení a certifikace jsou:

 • Školení bezpečnosti práce, práce ve výškách, požární ochrana
 • Školení řidičů – referentů
 • První pomoc
 • Školení řidičů vysokozdvižných vozíků a hydraulických plošin
 • Školení jeřábníků a vazačů
 • Svářečské certifikáty s oprávněními E111 / E135 / E141
 • Ve Velké Británii též zajišťujeme školení SPA, CSCS, IPAF a další

Volná místa

Máte zájem s námi pracovat? Hledáme šikovné a flexibilní pracovníky na pozici
.

Montér regálových systémů v zahraničí

Co Vám nabízíme

Nabízíme zajímavou práci v zahraničí, a to po celé Evropské Unii, nejvíce však v Německu, Nizozemí a Velké Británii. Postaráme se o veškerou dokumentaci spojenou s prací v zahraničí a poskytneme Vám možnost dlouhodobé spolupráce.
Máme zde několik skvělých a zkušených týmů, ve kterých, i když nemáte zkušenosti v daném oboru, vás zaučí a vše vám vysvětlí. Nejsme žádná obrovská korporace, a proto Vám zajistíme přátelské prostředí a osobní přístup, jak ze strany vedení, tak ze strany zaměstnanců.
Pokud se chcete dále rozvíjet a nabírat nové znalosti a dovednosti, rádi Vám zajistíme možnost školení a zvyšování kvalifikace, průkazů vysokozdvižných vozíků a jiných certifikátů. Také je tu možnost se zaučovat jako svářeč nebo geodet pod dohledem našeho zkušeného člověka.
V neposlední řadě vám zařídíme dopravu, a to buď našimi vozy nebo leteckou, případně autobusovou a vlakovou dopravu. Ani o ubytování se nestaráte sami, i to za Vás seženeme a zaplatíme. Ubytování není v ubytovnách, ale většinou v apartmánech nebo v domech, kde máte možnost si sami uvařit a vyprat.
Možnost zajímavého výdělku je samozřejmostí.

Co od Vás požadujeme a co je výhodou?

Požadujeme flexibilitu, spolehlivost a samostatnost.

Ochotu učit se novým věcem, jako je například sváření, měření a lezení do výšek.

Ochotu cestovat a trávit zhruba 4-6 týdnů v zahraničí.

Dobrý zdravotní stav a fyzičku.

Čistý trestní rejstřík.

Zúčastnění se osobního pohovoru v kanceláři v Pardubicích, kde vám budou sděleny veškeré informace týkající se práce a firmy a také bude prostor pro vaše dotazy.

Zkušenosti v oboru a znalost cizích jazyků jsou vítány.

Výhodou je také svářecí průkaz, řidičské oprávnění, průkazy vysokozdvižných vozíků apod. 

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na čísle +420 722 555 733 nebo na emailové adrese: nikola.krausova@jasopa.com

Reference

V nedávné době jsme realizovali pro naše zákazníky například tyto projekty:

 • Zalando Verona, Itálie
 • Hoogvliet Bleiswijk, Nizozemí
 • Trixie Tarp, Německo
 • Real Digital Fulfillment, Česká republika
 • Nissan Daifuku Tyne and Wear, Velká Británie
 • Volkswagen Braunschweig, Německo
 • Jaguar Land Rover Coleshill, Velká Británie
 • DHL letiště Köln/Bonn, Německo
 • DHL Worksop, Velká Británie
 • Next Distribution Rotherham, Velká Británie
 • Continental Púchov, Slovensko
 • Tesco Reading, Velká Británie
 • Sonepar Cestas, Francie

Kontakt

JASOPA s.r.o.

Průmyslová 560
530 03 Pardubice 
Czech Republic

IČ: 08229597
DIČ: CZ08229597

Vedení společnosti
Mgr. Jan Ventura 
projektový manažer

Tel.: +420 608 322 579
jan.ventura@jasopa.com

Mgr. Jan Ventura 
projektový manažer                       

Daniel Jozíf  
vedoucí skladu                     

Ing. Tereza Janečková 
Nábor pracovníků, Manažer kavárny             

Bc. Nikola Krausová 
HR Manažer – mzdová účetní

Petra Panchártková  
koordinátor projektů  

Recepce 
Ubytování, rezervace